Plotery CNC – technologia plazmowa

Wykonywanie bram czy balustrad ze stali i aluminium, zarówno kutych jak i nowoczesnych, oraz budowa ploterów CNC i robienie innych konstrukcji, to tylko niektóre usługi, które oferuje nasza firma. Dzięki specjalistom w tej dziedzinie, uzyskasz gwarancję świetnej jakości i profesjonalizmu. Wykonujemy różnorodne konstrukcje zgodnie z zamówieniami, które dostajemy, niezależnie od tego, jaka budowa plotera CNC Cię interesuje. Staramy się zawsze dostosować do potrzeb naszych Klientów i po przeprowadzonej odpowiedniej konsultacji, która jest kluczowa, przechodzimy do współpracy. Jeśli zależy nam na produktach takich jak wycinarka CNC lub inne technologie wycinania wykonane w sposób zgodny z naszymi oczekiwaniami, warto jest najpierw porozmawiać z ekspertami i nakreślić swoje oczekiwania. Jeżeli zatem potrzebujesz do swojej małej bądź średniej firmy sprzętu, który precyzyjnie wytnie wzory na dużych powierzchniach, idealnym rozwiązaniem są plotery CNC, dostępne u nas.

Ploter CNC - do czego służy?

Ploter tnący CNC to bardzo precyzyjnie wykonane urządzenie. Stosuje się go nie tylko w celu wycinania określonych wzorów, ale również do kreślenia, znakowania czy frezowania. Jak doskonale wiemy, kiedyś technologia była na zupełnie innym, niższym poziomie. Dziś tego typu urządzenia, są wykonane przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań, które pozwalają na solidne wykonanie danego produktu. Zastosowanie tego typu podobnych technologii jest możliwe właśnie wśród naszych usług. Oprócz tego, zajmujemy się również wycinaniem elementów ploterem z blach aluminiowych oraz stalowych, o grubości od 1mm do 20mm. Takie maszyny jak wycinarka plazmowa czy po prostu stół plazmowy CNC swoją pierwotną nazwę zawdzięczają pierwszym konstrukcjom, które budowane były na bazie zwykłych stołów. Jednak wraz z powstaniem nowych technologii, dziś urządzenia te wyglądają nieco inaczej (choć w dalszym stopniu mogą przypominać stół).

Warto również wspomnieć, że ploter CNC to uniwersalna maszyna, która może występować tak naprawdę w wielu wariantach o różnych parametrach użytkowych. Dlatego ważne jest to, aby konkretny sprzęt był idealnie dostosowany do specyfiki poszczególnej branży. Zatem zasadniczo takie maszyny mają sporo zastosowań, choć mogłoby się wydawać, że nie jest ich tak wiele. Należy pamiętać, że plazma nie nadaje się do cięcia tworzyw sztucznych. Do tego stosowane są plotery laserowe.

Dlaczego nasz ploter plazmowy CNC?

Postaramy się na to pytanie odpowiedzieć rzeczowo. Otóż przede wszystkim dlatego, że nasze maszyny posiadają wysoką jakość cięcia, porównywalną do cięcia laserowego. Kolejną zaletą jest dopasowanie do potrzeb naszych Klientów, a więc indywidualne projekty. Jest to dla nas niezmiernie ważne, aby każdy z naszych Klientów był usatysfakcjonowany z naszej usługi, dlatego zanim przechodzimy do projektu, dokładnie konsultujemy i analizujemy każdą wizję Klienta. Następna rzecz – stół wodny, dostępny wśród naszych produktów wraz z chłodziwem antykorozyjnym. Warto tu też wspomnieć o oprogramowaniu, które jest polskojęzyczne, co zdecydowanie ułatwia pracę. Oprogramowanie jest zarówno sterujące, jak i stricte do projektowania. Pośród naszych usług oferujemy także szkolenie w zakresie obsługi danego urządzenia, no i na sam koniec – odporność na zanieczyszczenie, co wiąże się oczywiście z bezawaryjną pracą.

Sprawdź zalety naszych maszyn

Technologia plazmowa i jej ogólne funkcjonowanie

Trzeba tu wspomnieć, że dzięki plazmowej technologii, która charakteryzuje się równomiernym utrzymaniem wysokiej temperatury, nasze środowisko z pewnością na tym zyskuje, a cięcie CNC nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Jednak pamiętajmy, że konstrukcja plotera tnącego jest uzależniona od tego, z jakim rodzajem urządzenia mamy do czynienia. Cały system plazmowy i generalnie ciecie plazmowe jest przeznaczone do szybkiej oraz wydajnej obróbki metali przewodzących, takich jak aluminium, stal miękka i nierdzewna, czy też miedź. Pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości cięcia powierzchni, minimalizując kolejne procesy obróbki metalu jak np. szlifowanie. Tak więc cięcie plazmą to efektywny sposób obróbki metali, który polega na topieniu oraz wyrzucaniu materiału ze szczeliny cięcia, poprzez skoncentrowany plazmowy łuk elektryczny o znacznej energii kinetycznej.

Ploter CNC cena maszyny

Cena ploterów plazmowych CNC jest uwarunkowana wieloma czynnikami. Na naszej stronie internetowej znajduje się kompleksowy cennik odpowiadający poszczególnym produktom. Uslugi CNC w naszej firmie są wykonywane w profesjonalny sposób, dzięki doświadczonemu zespołowi, który ceni sobie komfort i satysfakcję Klienta. Pamiętajmy o tym, że ceny produktów dostępnych wśród naszych ofert są dostosowane do ich jakości. A jakość jest na naprawdę wysokim poziomie. Ważne jest dla nas Wasze zadowolenie, dlatego opracowaliśmy sprecyzowany cennik, zawierający najważniejsze informacje. Tak jak już zostało wspomniane wcześniej, cena uwarunkowana jest wieloma różnymi czynnikami, takimi jak model, a także to, czy mamy do czynienia ze stołem wodnym czy też z suchym, czy posiada zbiornik retencyjny, czy ma opcje wycinania w profilach, no i oczywiście wymiary takiej maszyny.

Zatem jeśli zależy Ci np. na modelu A4 o wymiarach 1050 mm x 2050 mm, który posiada stół wodny oraz zbiornik retencyjny, cena netto wynosi 30 000 zł. Natomiast jeżeli Twoje potrzeby dotyczą nieco większego plotera CNC maszyna o wymiarach 1550 mm x 3050 mm jest świetnym rozwiązaniem. W tym przypadku istnieją różne kombinacje, np. zakup modelu C2 ze stołem suchym oraz opcją wycinania w profilach, którego cena wynosi 37 000 zł. Ostatnim rodzajem wymiarowym, dostępnym pośród naszych ofert, jest pośredni, zajmujący 1300 mm x 2550 mm. Tutaj możesz wybrać model B5, który oprócz stołu wodnego i zbiornika retencyjnego, posiada również opcje wycinania w profilach. Cena tego plotera to 38 000 zł. Generalnie rzecz biorąc, ceny naszych ploterów mieszczą się w granicy od 27 000 zł do 41 000 zł.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Producent maszyn CNC - gwarancja doskonałej jakości

Znamy już zastosowanie ploterów plazmowych, ich technikę, konstrukcję oraz ceny. Jednak kiedy dokonujemy wyboru zakupu tak ważnego i funkcjonalnego urządzenia, zależy nam na informacji dotyczącej samego producenta. Nasz producent tych maszyn CNC zadbał o odpowiednią jakość produktów dostępnych w naszej firmie. Natomiast jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź potrzebujesz rady i profesjonalnej konsultacji, możesz śmiało się z nami skontaktować. Kontakt do nas jest oczywiście dostępny na naszej stronie.

Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w zakresie wyboru konkretnej maszyny, jaką potrzebujesz Ty lub Twoja firma, niezależnie od tego czy jest ona mała, czy też duża. Zależy nam, abyś szczerze i otwarcie mówił o swoich oczekiwaniach i wizjach, ponieważ tylko w taki sposób współpraca okaże się skuteczna i efektywna. Każdy poszczególny ploter CNC produkowany w naszym zakładzie, to precyzyjnie i szczegółowo dopracowany pod każdym względem wyrób, który uwzględnia również potrzeby współczesnych użytkowników, ceniących sobie nowoczesne technologie.

Dzięki poszczególnym, odmiennym parametrom technicznym, które posiadają nasze maszyny, każdy Klient może wybrać urządzenie idealnie dopasowane i w pełni odpowiadające ich potrzebom. Poprzez ciekawe produkty takie jak akcesoria Hypertherm możesz uzyskać oczekiwane efekty. Efektywność, komfort i wydajność tych maszyn to ich główne i najważniejsze domeny, które pozwalają ułatwić pracę wielu osobom. Plotery tnące bazują na innowacyjnych technologiach, dzięki czemu sprawdzają się naprawdę rewelacyjnie. Wyposażenie naszych maszyn jest kolejną istotną kwestią. Dlatego też źródło plazmy, zbiornik retencyjny, który jest dostępny wraz z chłodziwem zabezpieczającym przed korozją, czy komputer z oprogramowaniem, to tylko część z zalet tych urządzeń. Plotery nasze mają prostą budowę i jednocześnie wysoką dokładność cięcia, pozwalającą użytkownikowi cieszyć się z korzystania z maszyny.