Polityka Prywatności

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych podanych przez Użytkownika jest „ALUBRAM CNC” Jarosław Skórkiewicz, z siedzibą w Kończycach Wielkich, ul. Krótka 1A, 43-419 Kończyce Wielkie, NIP: 5482108720.

Jak się z nami skontaktować?

E-Mail: j.skorkiewicz@alubramcnc.com
Telefon: +48 511 775 140
Adres: ul. Krótka 1A, 43-419 Kończyce Wielkie

Jaki jest cel przetwarzania Państwa danych osobowych?

Państwa dane mogą być wykorzystane w ramach:
– wykonywanych usług,
– analityki i profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics,
– odpowiedzi na zapytania ofertowe oraz inne wiadomości wysłane na adres E-Mail j.skorkiewicz@alubramcnc.com.

W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec analityki, profilowania i wykorzystywania ciasteczek – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki, bądź skorzystać z narzędzi takich jak:
https://tools.google.com/dlpage/gaoptout
https://adblockplus.org/
https://www.ghostery.com/
https://www.eff.org/privacybadger

Czy muszą Państwo podać nam swoje dane osobowe?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji wyżej wskazanych celów.

Jaki jest okres przechowywania danych osobowych?

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.
Firma nie będzie przechowywała Państwa danych osobowych dłużej niż będzie to konieczne do osiągnięcia celów, do jakich dane zostały zgromadzone lub dłużej niż jest to określone prawem.

Kto może być odbiorcą Państwa danych?

Państwa dane osobowe udostępniamy tylko tym podmiotom, które muszą mieć do nich dostęp, abyśmy mogli zagwarantować wysoką jakość obsługi. Dane przetwarzane są na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie z polecenia administratora. Nie udostępniamy żadnym podmiotom zewnętrznym Państwa danych na użytek własny – jedynie do realizacji naszych usług. Wszyscy partnerzy, którzy przetwarzają dane osobowe naszych użytkowników zapewniają bezpieczeństwo danych i wypełniają wszystkie obowiązki w zakresie ochrony danych osobowych. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, będą to upoważnieni pracownicy administratora, zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi IT.

Dowiedz się więcej o naszych maszynach

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

[contact-form-7 id=”38″]